Msze i Nabożeństwa

Zapraszamy serdecznie na Msze Święte i nabożeństwa, podczas których wspólnie oddajemy cześć Bogu i umacniamy naszą wiarę. Oto harmonogram naszych nabożeństw:

Msze Święte w niedziele:

• Godzina 7:00 – Msza Święta poranna, idealna dla wczesnych ptaszków, którzy pragną rozpocząć dzień modlitwą.
  • Godzina 9:00 – Msza Święta dla rodzin i dzieci. Zapewniamy specjalne zajęcia dla najmłodszych podczas Mszy, aby dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w liturgii.
  • Godzina 11:00 – Msza Święta dziękczynna, na której razem podziękujemy Bogu za Jego łaski i dar życia.

Msza Święta w dni powszednie:

• Od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 – Msza Święta wieczorna, idealna na zakończenie dnia w modlitwie i refleksji.

Nabożeństwa:

• Różaniec: Codziennie o godzinie 17:30, przed Mszą Świętą wieczorną, modlimy się wspólnie Różańcem w intencjach Kościoła i całego świata.
  • Droga Krzyżowa: W piątki o godzinie 17:00, podczas Wielkiego Postu, odtwarzamy drogę Jezusa na Golgotę, medytując nad Jego cierpieniem i miłością.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszych nabożeństwach i Mszy Świętych. Wspólna modlitwa w naszej parafii buduje naszą duchową wspólnotę i umacnia więzi między nami. Niezależnie od wieku czy doświadczenia wierzenia, jesteś u nas zawsze mile widziany. Wspólnie chcemy rozwijać naszą wiarę i dziękować Bogu za Jego łaski i miłosierdzie. Bądź z nami w naszej modlitwie i wspólnotowym spotkaniu z Bogiem!

church cathedral architecture pews 3481187

Obecność na Mszy Świętej i uczestnictwo w nabożeństwach to wyjątkowy czas, kiedy możemy zbliżyć się do Boga i odczuć Jego bliskość. Zapewniamy atmosferę pełną życzliwości i akceptacji, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce w naszej wspólnocie modlitewnej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej Mszy Świętej dla Ciebie lub Twojej rodziny, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria parafialna służy pomocą w udzielaniu informacji o naszych nabożeństwach, spotkaniach formacyjnych i innych wydarzeniach w naszej parafii.

Pragniemy również podziękować naszej wspólnocie parafialnej za zaangażowanie i wsparcie. Dzięki Waszej obecności i modlitwie możemy budować naszą wspólnotę i pielęgnować ducha wzajemnej życzliwości.

Do zobaczenia na naszych nabożeństwach i Mszy Świętych! Wspólnie możemy tworzyć wyjątkowe chwile wspólnoty i bliskości z Bogiem.

Z wyrazami serdeczności, Ksiądz Proboszcz oraz Rada Parafialna